Sail # | Sailor | Subgroup | From | Spl 4 |
---|---|---|---|---|
7 | Lucia Miniati | Femenino | CUBA | Red |
9 | Pedro Dominguez | CNSE | Green | |
111 | Joaquín Leguizamon | CBC | Red | |
311 | Barbara Elías | Femenino | YCO | Red |
312 | Santiago Giammona | CRLP | Red | |
1112 | Juana Maria Lago | Femenino | CNSI | Green |
1231 | Manuela Biderman Nasaes | Femenino | CNSI | Green |
2459 | Pilar Delfina Stefani | Femenino | CVSI | Green |
2572 | Ignacio Martin | Interior | CVR | Green |
2580 | Nahuel Malacalza | Interior | CNSP | Green |
2631 | Marina Grinbank | Femenino | CUBA | Green |
2645 | Mercedes Laschera Falcon | Femenino | YCO | Red |
2692 | Joaquin Dominguez | CNSE | Green | |
2737 | Alejandro Santorsola | CNZ | Green | |
2738 | Tomas Ferrante | CUBA | Red | |
2743 | Marcus Vanasco De Ezcurra | CNSI | Green | |
2774 | Thiago Santagostino | CRLP | Red | |
2801 | Benjamin Altgelt | CNSI | Red | |
2809 | Lucas Hidalgo | Interior | CNSP | Red |
2862 | Tomas Rademacher | CNSI | Red | |
2869 | Marco Limardo | Interior | CNSP | Red |
2881 | Ana Sprungli | Femenino | CUBA | Green |
2902 | Carolina Perez Primavera | Femenino | CPNLB | Red |
2983 | Lucila Marina Guaglianone | Femenino | CSF | Green |
2984 | Serena Galeano | Femenino | CPNLB | Green |
2991 | Lautaro Revora | CVB | Green | |
2998 | Olivia Schachtel | Femenino | CPNLB | Green |
3014 | Joaquin Mendez | YCO | Red | |
3018 | Gianluca Fratta | CNSE | Red | |
3022 | Emilio Auberdiac | CNSI | Red | |
3038 | Ulises Cayetano Peroni | CPNLB | Green | |
3043 | Yazmin Dellacasa | Femenino | CNSE | Green |
3047 | Pedro Garcia Vasallio | CNV | Green | |
3053 | Joaquina Zaia | Femenino | CSF | Green |
3072 | Trinidad Lopez Tilli | Femenino | CUBA | Red |
3073 | Balthazar Remotti | YCO | Green | |
3075 | Tobías Luciani | CRLP | Green | |
3087 | Joaquin Jordana | CNSI | Red | |
3099 | Valentín Von Wernich | CRLP | Green | |
3100 | Martin Alam | CNSE | Red | |
3102 | Facuando Panal | CSF | Green | |
3114 | Juan Pablo Stavridis | CVB | Red | |
3115 | Ramon Queirel | CRLP | Red | |
3127 | Mateo Miranda | CNZ | Green | |
3133 | Antonia Cervi | Femenino | CUBA | Green |
3138 | Alejo Stern | CNSI | Green | |
3158 | Lola Trueba | Femenino | CUBA | Red |
3177 | Felipe Andres Wenzel | CRLP | Red | |
3193 | Bautista Fanelli | CUBA | Red | |
3198 | Clara Sprungli | Femenino | CUBA | Green |
3227 | Guido Adaniya Yasuda | CVB | Green | |
3228 | Juana Rother | Femenino | YCO | Green |
3231 | Lara Mazurkewic | Femenino | YCO | Green |
3242 | Salvador Arguelles | CPNLB | Green | |
3243 | Santiago Montoya | Interior | CVR | Red |
3244 | Dante Morvillo | CVB | Green | |
3262 | Agustin De La Vega | CPNLB | Green | |
3270 | Sofía de Barrio | Femenino | CRLP | Green |
3271 | Felipe Segui | Interior | CVR | Red |
3273 | Martina Brandolino | Femenino | CRLP | Red |
3280 | Dante Ariel Gasparoni | Interior | CVR | Red |
3282 | Hernán Paulucci | CUBA | Green | |
3287 | Juan Ignacio Crespo | CUBA | Red | |
3291 | Francisco Gomez | Interior | CNSP | Red |
3298 | Bautista Blanco | CRLP | Red | |
3303 | Ciro Goldemberg | CUBA | Green | |
3304 | Calixto Varela Iraola | CUBA | Red | |
3308 | Micaela Torino | Femenino | CNV | Red |
3313 | Isabel Busch | Femenino | CPNLB | Red |
3405 | Milena Padovani | Femenino | CPNLB | Red |
3413 | Delfina Kuttel | Interior & Femenino | CNSP | Red |
3425 | Nicolás Paparini | YCO | Red | |
3427 | Juan Ignacio Sinner | CNSI | Green | |
3429 | Pedro Miranda | CNZ | Red | |
3430 | Inés Paulucci | Femenino | CUBA | Green |
3434 | Catalina Pantin | Femenino | YCO | Red |
3444 | Renata Paoloca | Femenino | CRLP | Red |
3448 | Jan Marco Descovich | CNSE | Red | |
3450 | Iñaki Caviglia | CNSI | Green | |
3456 | Agustín Gonzalez Villalba | CSF | Green | |
3459 | Jeronimo Engelhard | CNSI | Red | |
3479 | Sara Agustina Raponi | Interior & Femenino | CVR | Green |
3481 | Agustina Giorgetti | Interior & Femenino | CVR | Green |
3485 | Carola Paz Perazzolo | Femenino | CNZ | Green |
3496 | Felipe Stein | CNSE | Green | |
3498 | Clara Velasco | Femenino | CNSI | Green |
3504 | Camila Pezzuti | Interior & Femenino | CVR | Green |
3519 | Felie Chialina | CNZ | Red | |
3523 | Ana Andronowicz | Femenino | CNZ | Green |
3528 | Manuel Rodeiro | CPNLB | Red | |
3533 | Benjamin Rodriguez Moron | CUBA | Green | |
3556 | Maria Sol Wenzel | Femenino | CRLP | Green |
3560 | Joaquin Restaino | CPNLB | Green | |
3561 | Benicio Leite | YCO | Red | |
3591 | Genaro De Stefano | CRLP | Green | |
3598 | Ulises Lozano | CSF | Red | |
3600 | Julia Pantin | Femenino | YCO | Red |
3605 | Victoria Gonzalez Aspiroz | Femenino | CSF | Red |
3610 | Alex Hasenclever | CNSI | Red | |
3616 | Lola Kakias | Femenino | CSF | Red |
3622 | Mateo De La Fuente | CNZ | Red | |
3625 | Antonia Spinelli Carabelli | Interior & Femenino | CNV | Green |
3630 | Bernardo Pironio | CNSE | Green | |
3631 | Benjamín Galván | CRLP | Red | |
3641 | Pablo Bugallo | CRLP | Green | |
3810 | Ema Gutierrez Burreiza | Femenino | CPNLB | Red |
8220 | Simon Algelt | CNSI | Red | |
8282 | María Paz Bardizzone | Femenino | CUBA | Red |
16313 | Mila Lutteral | CPNLB | Green | |
32711 | Naina Marie Pinto | Femenino | CVSI | Red |